در حال بارگذاری ...
در روز جهانی تئاتر و ایام نوروز

دو نمایش خیابانی و نقالی در قزوین اجرا شد

به گزارش تئاتر قزوین،27 مارس مصادف با هفتم فروردین ماه 1398  انجمن هنرهای نمایشی دفتر قزوین اقدام به اجرای دو نمایش خیابانی با نام های «عروس گله» و همچنین نمایش «مرخصی سرباز» نمود.

این دو نمایش که در دولت خانه صفوی به اجرا درآمد مورد استقبال تماشاگران و همچنین گردشگرانی که از شهر قزوین دیدن میکردن قرار گرفت.

از دیگر برنامه های اجرا شده در این روز اجرای نقالی توسط مرشد مجتبی حسن بیگی از مرشدان بنام کشور در خلال این برنامه بود .

کیوان حبیبی رئیس مرکز هنرهای نمایشی دفتر قزوین ضمن سخنانی به تماشاچیان و گردشگرانی که در این برنامه حضور داشتند،با تبریک سال نو از آنها خواست که تئاتر را گرامی بدارند و از آن حمایت نمایند چرا که تئاتر با مخاطب خود زنده است و حضور بینندگان پرشمار در تایید این رشته قوت قلبی برای خانواده تئاتر شهر قزوین محسوب میشود.

قابل ذکر است که هنرمندان انجمن هنرهای نمایشی دفتر قزوین در روز های آغازین سال 1398 و ایام تعطیل با همکاری سازمان میراث فرهنگی وگردشگری استان قزوین اقدام به دو اجرای نمایش خیابانی برای بینندگان و علاقه مندان این رشته نمود.

این نمایش های از 1 تا 16 فروردین ماه  هرروز  در دو نوبت صبح و بعداز ظهر و در خلال جشنواره ملی فرهنگ و سنن در حیاط دولتخانه صفوی به اجرا درآمد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران