در حال بارگذاری ...
 • اجرای نمایش سنتی و ایرانی« پهلوان کچل و اژدها» در قزوین

  اجرای نمایش سنتی و ایرانی« پهلوان کچل و اژدها» در بویین زهرا

  به گزارش تئاتر قزوین، نمایش سنتی و ایرانی« پهلوان کچل و اژدها» به نویسندگی داود فتحعلی بیگی و کارگردانی مجید یوسفی  در بویین زهرا به صحنه رفت.

   نمایش سنتی و ایرانی« پهلوان کچل و اژدها»به همت کانون نمایش مجتمع ولایت از تاریخ 16 شهریور لغایت 20 شهریور به مدت ٥ روز در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری ولایت برای علاقمندان به هنر زیبای نمایش به اجرا رفت. این نمایش سنتی با بهره گیری از تکنیک های تخت حوضی و موسیقی سنتی ترانه های فولکور داستانی بومی و ایرانی را روایت می کرد. و با استقبال خوب تماشاگران مواجه شد .

   نمایش سنتی و ایرانی« پهلوان کچل و اژدها» داستان پهلوانی است که  به یک آبادی می‌رود و می‌بینید اژدهایی جلوی آب را گرفته وگروهی از مردم قصد دارند دختری را جلوی اژدها بی‌اندازند،پهلوان و سیاه با هم همراه می‌شوند تا اژدها را از بین ببرند .

  بازیگران این نمایش رضا دان اصفهانی، زهرا امینی حسینی، مهدی توکلی، یاسمن هاشمی، علی راحتلو، سید مهدی حسینی، مجید یوسفی، محمد خانزاده و راضیه کرمی بودند.

  فاطمه غلامی نور، نیما عیوضی آهنگساز، مجید یوسفی دف و دایره زنگی، فرزانه بگلری طراح پوستر و بروشور، بهروز اسد زاده هماهنگی و عکاس، محمد آقابابایی طبل ریز، سید علیرضا صفوی نوازنده ترومپت، اکرم غلامی و علی راحتلو به عنوان دستیار کارگردان  از عوامل اجرایی این نمایش بودند.
  نظرات کاربران